Properties

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

To rent 550€

Features

 • ID: 1349
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 140.00 m2
 • Rooms: 3
 • Property Status: To rent
 • Price: 550€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte i organizura ne dhomen e dites e cila ka nje fasade xhami me pamje nga qyteti , kendi i gatimit eshte i integruar brenda dhomes se ndenjes . Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture cilesore . Eshte pjese e nje pallati ekzistues pa ashensor . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 140

Location

Similar Properties