Properties

Apartament 1+1 me qera , Kopshti Zoologjik Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

To rent 500€

Features

 • ID: 1404
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 80.00 m2
 • Rooms: 1
 • Property Status: To rent
 • Price: 500€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Jepet me qera apartament 1+1 + vendparkim prane kopshtit zoologjik. Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet , koridor shperndares dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar . Zona ka ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara ne Tirane e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 80
 • Net Area : 80

Location

Similar Properties