Properties

One bedroom apartment for sale at the Lake Tirana - Tirana - Liqeni

For sale 93,430€

Features

 • ID: 1443
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 71.87 m2
 • Rooms: 1
 • Property Status: For sale
 • Price: 93,430€
 • Price/m2: 1300€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament 1+1 ne shitje tek Liqeni . Apartamenti ka siperfaqe 71.87 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katine 1 banim dhe ka pamje nga liqeni ne ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Gross area : 71.87
 • Net Area : 71.87

Location

Similar Properties