Properties

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - TEG

To rent 1,000€

Features

 • ID: 1452
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 104.17 m2
 • Rooms: 1
 • Property Status: To rent
 • Price: 1,000€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 1

Description

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizur ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhoma e gjumit e cila ka ballkon . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore ne stilin modern . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Zone features

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 104.17

Location

Similar Properties