Properties

Apartament me qera ne afersi te Liceut Artistik ! Tirana - Tirana - Liceu Artistik

To rent 500€

Features

 • ID: 1548
 • Property Type: Apartment
 • Surface: 110.00 m2
 • Rooms: 2
 • Property Status: To rent
 • Price: 500€
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathrooms: 2

Description

Apartament me qera ne afersi tte Liceut Artistik ! Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode . Lokacioni ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nje nga lokacionet me te preferuara per banim ne Tirane. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Zone features

 • Bathroom (s) : 2
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 110

Location

Similar Properties