Properties

Ambjent Biznesi ne shitje Tirana - Tirana

For sale 56,000€

Features

  • ID: 1549
  • Property Type: Business environment
  • Surface: 102.00 m2
  • Rooms: 0
  • Property Status: For sale
  • Price: 56,000€
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathrooms: 0

Description

Shitet ambjent biznesi prane mobileri Ardeno . Ambjenti ka siperfaqe 102m2, me fasade xhami dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti pershin nje zyre dhe nje tualet . Zona ku ndodhet prona eshte zone e banuar dhe ne zhvillim te metejshem . Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Zone features

  • Gross area : 102
  • Net Area : 102

Location

Similar Properties