Properties

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira apartamente 2+1 te Kopshti Botanike ![/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1 near Botanical Garden![/EN-GB] [Views] => 62 [Exclusive] => [Reference] => 700 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713405 [NettArea] => 95.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira apartamente 2+1 prane Kopshtit Botanike. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te preferuar te qytetit. Apartamenti eshte pjeserishte i mobiluar. Apartamenti ka dhomen endenjes sebashku me guzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe bankon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me 9 kate si dhe ka nje siperfaqe te brendshmeprej 95m2. Ne vleren 400 euro eshte i perfshire dhe nje vende parkimi ne garazhdin e pallatit . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1 near Botanical Garden. The apartment is located in a very popular area of the city. The apartment is partly furnished. The apartment has a weaving room together with a kitchen, two bedrooms, two bathrooms, and a bank. The apartment is located on the 3rd floor of a 9 story building and has 95m2 of internal space. The value of 400 euros is included a parking space in the garage of the palace. For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Kopshti Botanik [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 6ad0baa4-5002-50d6-491d-a1d22758e5d8 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 78.42000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartamente 3+1 te Rruga Kavajes ![/SQ-AL][EN-GB] For sale Three-bedroom apartment in Kavaja Street![/EN-GB] [Views] => 130 [Exclusive] => [Reference] => 699 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713404 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Nese deshironi te jetoni ne nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes, ky eshte shansi juaj. Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi dhe nje dhome ndjenjeje, nje tualet si dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues , ndermejt Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit ,ngjitur me shkollen Kostandin Kristoforidhi dhe eshte nje super mundesi per investim. Apartamenti ka siperfaqe 78.42 m2. Apartamenti ka nje lokacion te aksesushem me zonat dhe institucionet me kyce te kryeqytetit Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]If you want to live in one of the most wanted an area of Tirana, this is your chance. The apartment is organized into three bedrooms and a living room, a toilet and a balcony. The apartment is located on the 4th floor of an existing building, between Kavaja Street and Myslym Shyri, adjacent to Kostandin Christoforidhi school and is a great investment opportunity. The apartment has 78.42 m2 of living space. The apartment has an accessible location with key areas and institutions of the capital For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Qender [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 115000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 94a9d7d6-4fed-538f-290c-33603834e951 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 527.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira zyre te Hotel Hilton Garden Inn![/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana! [/EN-GB] [Views] => 90 [Exclusive] => [Reference] => 697 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713403 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Zyre me qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Siperfaqja 527 m2. Ambiente biznesi me sistem sigurie 24 ore me kamera, mundesi parkimi ne katin -2, sistem kondicionimi, ndricim led, grila elektrike etj. Per me shume informacion, ju ftojme ta vizitoni nga afer ambientin duke kontaktuar paraprakisht ne nr e telefonit +355684073990 ose email : [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Area 82 m2. The price is 600 euros per month. Business premises with a 24-hour security system with cameras, 2nd-floor parking, air conditioning, led lighting, electric shutters, etc. For more information, we invite you to visit the nearby area by contacting us in advance at +355684073990[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => -5000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => d81524d3-d94b-e9b1-b20a-90cd934f3623 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 9 ) [3] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira zyre te Hotel Hilton Garden Inn![/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana! [/EN-GB] [Views] => 259 [Exclusive] => [Reference] => 696 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713402 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Zyre me qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Siperfaqja 82 m2. Cmim eshte 600euro ne muaj. Ambiente biznesi me sistem sigurie 24 ore me kamera, mundesi parkimi ne katin -2, sistem kondicionimi, ndricim led, grila elektrike etj. Per me shume informacion, ju ftojme ta vizitoni nga afer ambientin duke kontaktuar paraprakisht ne nr e telefonit +355684073990 ose email :[email protected][/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Area 82 m2. The price is 600 euros per month. Business premises with 24-hour security system with cameras, 2nd-floor parking, air conditioning, led lighting, electric shutters, etc. For more information, we invite you to visit the nearby area by contacting us in advance at +355684073990[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 600.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => bdeeebdc-c3b0-b750-6d8e-3ebc3db4d632 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 98.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 98 m2 te Bulevardi Gjergj Fishta ![/SQ-AL] [Views] => 140 [Exclusive] => [Reference] => 696 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713401 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 98 m2 te Bulevardi Gjergj Fishta ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma matrimoniale dhe dhoma e gjumit e miqve . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik. Eshte teresisht i investuar . Ka orientim Jug-Lindje .Eshte ne afersi me Hotel Hilton Garden Inn . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 107000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 7896dd03-babb-e06e-f71e-31f420259e5e [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1100 ) [5] => Array ( [GrossArea] => 126.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira 2+1 te Komplesi i Delijorgjit![/SQ-AL] [Views] => 98 [Exclusive] => [Reference] => 695 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713400 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira apartamente 2+1 Komplesi i Delijorgjit !Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenje sebashku me guzhine. Apartamenti ka orjentim nga lindja dhe me pamje nga shatervani dhe ambjentet e brendshme te kompleksit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire administruar si dhe ka hapsire prej 126m2. Apartamenti ndodhet ne mes te kompleksit ofron nje qetsi apsolute. Apartameti sa ka perfunduar punimet .Apartamenti ka nje mobilime te kendshem dhe komod.Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 600.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => bef89a0b-0d0c-c6c5-04fc-5fd25f5e2222 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 112.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera Apartament 3+1 112 m2 te Komuna e Parisit ![/SQ-AL] [Views] => 60 [Exclusive] => [Reference] => 694 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713399 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera Apartament 3+1 112 m2 te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites , dhomat e gjumit dy tualete dhe ballkoni . Aparatmenti ndodhet ne katin e 2-te te nje rezidence banimi me 4-ter kate . Ne vleren e publikuar perfshihen nje post parkimi , dhe nje garazh. Rezidenca ndodhet ne hyrje te Komunes se Parisit te Rruga Haxhi Kika . Per me teper informacion na konaktoni ne C:0686051414 ose 0684070990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 12430828-0b00-d6e8-0933-1331527d1b06 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 100.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Apartament 100 m2 duplex te zona e Kopshtit Zoologjik . [/SQ-AL] [Views] => 218 [Exclusive] => [Reference] => 693 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713398 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet Apartament 100 m2 duplex te zona e kopshtit zoologjik. Apartamenti eshte kati i pare i nje kompleksi te zona e ullishteve ne afersi me kopshtin zoologjik . Eshte kati i pare teknik , i organizuar ne formen e nje duplexi open space . Apartamenti ofrohet me parket , hidrosanitare dhe ndrici Led sipas preferences se klientit . Ofrohet me nje cmim promocional ne raport me hapsiren vendndodhjen dhe ajo cfare ofron zona per rreth . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 80000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 442308f0-296a-7ae8-53b8-1956486319fe [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 100.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 100 m2 te kopshti zoologjik ![/SQ-AL] [Views] => 1360 [Exclusive] => [Reference] => 692 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713397 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 100 m2 te kopshti zoologjik ! Apartamenti eshte pjese e nje pallati 4-katesh ndodhet ne katin e 3 pa ashensor . Eshte i organizur ne nje korridor i cili ben shperndarjen te soxhorno , dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ka orjentim Veri-Lindje .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 107000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => cda0a08a-aa4f-e610-75ba-6f2b8f1dfa56 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )