Properties

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 77.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 77 m2 te Rruga e Kosovareve ![/SQ-AL] [Views] => 52 [Exclusive] => [Reference] => 750 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713455 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 77 m2 te Rruga e Kosovareve !Apartamenti eshte pjese e nje pallati te sapo perfunduar i cili eshte i aksesushem me dy ashensore .Aparatemnti organizohet ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e tjera ajo matriomoniale dhe dhoma tjeter e gjumit . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie . Zona ne te cilen ndodhet eshte zone premium per banim ne kryeqytet . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Kosovarëve [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 138000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => c62bc44a-ede7-c0f0-7b92-3a99f5f946d6 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 1500.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Bar Restorante ne zonen e Berzhites.[/SQ-AL] [Views] => 34 [Exclusive] => [Reference] => 748 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713453 [NettArea] => 240.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet Bar Restorante ne zonen e Berzhites, me nje hapsire totale trualli 1500m2, dhe me ndertim 240m2 objekti ka funksionuar per Restorante dhe ambjente te festave te ndryshme, eshte i gjithi i rrethuar me dy puse uji, me ambjente per gatim nje guzhine qe i plostson te gjitha matrialet e punes qe kerkon nje restorante.Objekti i ndertuar ka strukture per ngritjen dhe te dy kateve me siper,gjithashtu disponon dokumenta te plota me certefikate pronsie. Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Berzhite [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 220000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 562b532b-4fb3-834c-734d-426ed63cd893 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 110.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet super apartament 2+1 110 m2 ne zonen e bllokut ![/SQ-AL] [Views] => 1110 [Exclusive] => [Reference] => 746 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713451 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super Aparatemnt 2+1 110 m2 ne zone e bllokut ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te nje nga tualetet, dhoma e dites , kendi i gatimit i cili ndodhet ne hapsire me vete , dy dhomat e gjumit dhe nje depo e vogel. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh i cili ka sherbim security 24-ore .Eshte i pozicionuar ne zemer te bllokut . Ka orientim Jug-Lindje . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 234000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .JPG [UID] => 79324e58-b2c7-33f0-6249-e228b1d8a4dd [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 129.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 3+1 te Bulevardi Zhan D'ark![/SQ-AL][EN-GB]Three bedroom apartment for sale on Zhan D'ark Boulevard![/EN-GB] [Views] => 146 [Exclusive] => [Reference] => 741 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713446 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 3+1 te Bulevardi Zhan D'ark! Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri qe eshte drejt perfundimit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit me nje siperfaqe 129m2. Apartamenti perbehet nga tre dhoma gjumi nje holl pritje bashke me ambjentin e gatimit me dy tualete dhe dy ballkone.Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me laminat. Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Three bedroom apartment for sale on Zhan D'ark Boulevard!! The apartment is part of a new complex that is nearing completion. The apartment is located on the 3rd floor with 129sqm of living space. The apartment consists of three bedrooms a lounge with a kitchen with two bathrooms and two balconies. The apartment is paved with laminate. For more information please visit: C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 109650.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 7e91b1b3-754d-b3eb-1f1c-2060acfda8e4 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 77.50000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 ne afersi te kopshtit Botanik ![/SQ-AL][EN-GB]Two room apartment for sale near the Botanical Garden![/EN-GB] [Views] => 336 [Exclusive] => [Reference] => 737 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713442 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet Apartament 2+1 ne afersi te kopshtit Botanik ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit , dhomat e gjumit dhe tualeti . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]Two room apartment for sale near the Botanical Garden! The apartment is organized in a corridor which distributes to the living room where it is located and the cooking area, bedrooms and toilets. Contact us at C: 0686051414 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 75000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => b0bbc98d-9aae-9289-96cd-69767f78bac8 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 156.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet super Apartament 3+1 te kompleksi Kika 2 , Komuna e Parisit ![/SQ-AL] [Views] => 308 [Exclusive] => [Reference] => 374 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713441 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super Aparatemnt 3+1 te kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon dite i cili ben shperndarjen te tre dhomat e gjumit , dy tualete dhe nje depo e vogel e cila mund te perketheht si garderobe . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi prestigjoz ne tirane . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 200000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => ad0c6721-0615-8223-0208-18dc97a4e978 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 154.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ambjent Komercial te Bulevardi Zhan D'ark ![/SQ-AL][EN-GB]For Sale business environment located at Bulevardi Zhan D'ark ![/EN-GB] [Views] => 199 [Exclusive] => [Reference] => 735 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713440 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet ambjent komercial te Bulevardi Zhan D'ark! Ambjenti eshte me siperfaqe 154m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje objekti me 6 kate, ne perfundim e siper.Kompleksi ku ndodhet ambjenti eshte i ndertuar me teper cilesi . Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]For Sale business environment located at Bulevardi Zhan D'ark ! The environment is 154sqm. The environment is located on the 0th floor of a 6-storey building at the top. For more information please visit: C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 254100.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 5bd616be-1d1a-f795-ba04-1d538d7bb2ce [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 61.10000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Zhan Dark![/SQ-AL][EN-GB]One-bedroom apartment for sale on Zhan Dark Boulevard![/EN-GB] [Views] => 140 [Exclusive] => [Reference] => 734 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713439 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Zhan Dark! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati me 6 kate si dhe ka siperfaqe 61.1 m2 .Apartamenti eshte i organizuar dhe nje holl pritje sebashku me guzhinen ,nje dhome gjumi si dhe nje tualet. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri qe eshte drejt perfundimit. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]One-bedroom apartment for sale on Zhan Dark Boulevard! The apartment is situated on the 1st floor of a 6 storey building and has 61.1 m2 of living space. The apartment is part of a new complex that is nearing completion. Contact us at C: 0684073987 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 51900.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 14b5fd1a-b349-1859-e89a-f26a714900f7 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 67.90000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartamente 1+1 te Bulevardi Zhan Dark[/SQ-AL] [Views] => 73 [Exclusive] => [Reference] => 733 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713438 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartamente 1+1 te bulevardi Zhan Dark apartamenti ndodhet ne katin 1 banimit apartamenti ka nje siperfaqe 67.9 eshte i organizuar dhe nje holl pritje pluse guzhine dhe nje dhome gjumi apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri qe sapo perfundon. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 57700.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 0acee56c-b9c3-5150-1d46-4a20ff4028d6 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )