Properties

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 800.00000000 [LandArea] => 3500.00000000 [Bathrooms] => 4 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Kapanon me qera ne Autostraden Tirane - Durres ! [/SQ-AL][EN-GB]Kapanon for rent on the Highway Tirana - Durres![/EN-GB] [Views] => 84 [Exclusive] => [Reference] => 1414 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714119 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Kapanon me qera ne Autostraden Tirane-Durres ! Kapanoni ka nje siperfaqe ndertimi 800 m2 dhe siperfaqe trualli 3500 m2 .Dimensionet e kapanonit jane 16 mt * 49mt me lartesi (h 7 mt ) . Pjesa balllore e kapanonit eshte e projektuar me dy kate e pershtatshme per secretary , showroom , Zyra etj. Zyrat jane te paisura me tavolina pune , me kondicioner , te shtruara me parket. Vlera e publikuar ehste Neto ! Per me teper informacion na kontaktonin ne C:0684073990\0693503642[/SQ-AL][EN-GB]Kapanon for rent on the Tirana-Durres Highway! The shed has a construction area of 800 m2 and a land area of 3500 m2. The dimensions of the shed are 16 mt * 49mt in height (h 7 mt). The front part of the silo is designed with two floors suitable for secretary, showroom, office, etc. The offices are equipped with work desks, with air conditioning, paved with parquet. Published value is Net! For more information contact us at C: 0684073990 \ 0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Autostrada Tiranë-Durrës [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 2500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => d05e84e2-3751-227a-c123-0938f25f95a1 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 100.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Apartament me qera te 21-Dhjetori ! [/SQ-AL][EN-GB]Apartment for rent on December 21st![/EN-GB] [Views] => 93 [Exclusive] => [Reference] => 1413 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714118 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Apartament me qera te 21-Dhjetori ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Aparatmenti eshte i mobiluar me nje firniture moderne . Ne vleren e publikuar eshte i perfshire dhe nje post parkimi .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642[/SQ-AL][EN-GB]Apartment for rent on December 21st! The apartment is organized in the living room where the cooking corner and the balcony are located. Then move on to the bedroom and bathroom. The apartment is furnished with a modern furniture. In the published value is included a parking post. For more information contact us at C: 0684073990/0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - 21 dhjetori [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 83e6e2a0-e9c2-2898-cb62-4c8404065516 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 40.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Zyre me qera te Komuna e Parisit ![/SQ-AL] [Views] => 92 [Exclusive] => [Reference] => 1408 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714113 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Zyre me qera te Komuna e Parisit ! Zyra ka siperfaqe 40 m2 , eshte kati i dyte . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642[/SQ-AL] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 300.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => a4324142-eeef-a301-6237-61be064d66cb [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 120.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Apartament me qera te Komuna e Parisit ! [/SQ-AL][EN-GB]Apartment for rent in Paris Commune![/EN-GB] [Views] => 78 [Exclusive] => [Reference] => 1407 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714112 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore dhe mjaft te rehatshme. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642[/SQ-AL][EN-GB]Apartment for rent in Paris Commune! The apartment is organized in the living room where the cooking corner and the balcony are located. After passing both rooms, the matrimonial room has a dedicated toilet. The apartment is furnished with a very high quality and very comfortable furniture. For more information contact us at C: 0684073990/0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 450.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => dfff96fb-b740-d4a6-4df2-edbf91e6439a [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 80.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Apartament 1+1 me qera , Kopshti Zoologjik[/SQ-AL] [Views] => 68 [Exclusive] => [Reference] => 1404 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714109 [NettArea] => 80.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera apartament 1+1 + vendparkim prane kopshtit zoologjik. Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet , koridor shperndares dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar . Zona ka ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara ne Tirane e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .JPG [UID] => 6a8f5376-a214-e7ae-c92c-91c75b471c0d [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 500.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 5 [Rooms] => 8 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile me qera te Rolling Hills ne afersi te TEG ! [/SQ-AL][EN-GB]Rolling Hills villa for rent near TEG![/EN-GB] [Views] => 131 [Exclusive] => [Reference] => 1401 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714106 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Vile me qera te Rolling Hills ne afresi te TEG ! Vila eshte e organizuar ne tre kate. Kati i pare eshte living room e cila lidhet me kendin e gatimit dhe dhomen e ndenjes . Living Room ka dalje ne ballko i cili ofron nje pamje relaksuse . Me pas kalohet te dhoma e miqve , tualeti dhe studjo. Kati -1 i eshte dedikuar mirmbajtjes dhe argetimit . Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , dhoma master badroom, dhoma e femijeve dhe dhoma e miqeve . Vila eshte e arreduar ne stilin klasik me nje firniture te cilesise premium . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642 [/SQ-AL][EN-GB]Rolling Hills villa for rent near TEG! The villa is organized in three floors. The first floor is the living room which is connected to the cooking corner and the living room. The Living Room has access to the balcony which offers a relaxing view. Then move on to the guest room, toilet and studio. Floor -1 is dedicated to maintenance and entertainment. The Second Floor is organized into three bedrooms, a master badroom, a children's room and a guest room. The villa is decorated in a classic style with a premium quality furniture. For more information contact us at C: 0684073990/0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 3500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .png [UID] => 0554b472-3e48-a961-0321-46dc162e0572 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 70.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Apartament me qera te Komuna e Parisit ![/SQ-AL][EN-GB]Apartment for rent in Paris Commune![/EN-GB] [Views] => 127 [Exclusive] => [Reference] => 1400 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714105 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte kati dyte banim . Eshte pjeserisht i mobiluar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642[/SQ-AL][EN-GB]Apartment for rent in Paris Commune! The apartment is organized in the living room where the cooking corner and the balcony are located. Then move on to the bedroom and bathroom. The apartment is the second floor. It is partially furnished. For more information contact us at C: 0684073990/0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 300.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 06bdf334-4e40-6710-361e-21c11d370ab6 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 226.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent komercial per qera te Spitali Nen Tereza ! [/SQ-AL][EN-GB]Commercial space for rent at the Hospital Teresa![/EN-GB] [Views] => 112 [Exclusive] => [Reference] => 1399 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714104 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent komercial per qera te Spitali Nen Tereza ! Ambjenti ka nje siperfaqe prej 226 m2 , eshte kati i dyte i nje ndertimi te ri i cili eshte ndertuar me standarte te larta bashkekohore, ka shkalle te dedikuara .Ambjenti ka fasade e cila shikon nga spitali Nen Tereza . Ambjenti eshte i pershtatshem per Klinike mjekesore , laborator etje. Per me t[/SQ-AL][EN-GB]Commercial space for rent at the Hospital Teresa! The environment has an area of 226 m2, is the second floor of a new building which is built to high contemporary standards, has dedicated stairs. The environment has a facade which overlooks the hospital Teresa. The environment is suitable for medical clinics, laboratories, etc. Per me t[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Dibres [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 2400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => d132e26b-1026-a24d-f2e4-26d5617cc305 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 55.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent Biznesi me qera , Kopshti Zoologjik[/SQ-AL][EN-GB]Business Premises for Rent, Zoo[/EN-GB] [Views] => 95 [Exclusive] => [Reference] => 1397 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714102 [NettArea] => 55.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera ambjent biznesi ne zonen e Kopshtit Zoologjik . Ambjenti eshte 55 m2 dhe eshte i mireinvestuar . Zona ku ndodhet prona eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes . Ambjenti mund te perdoret per shumellojshmeri biznesi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990ose [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Business premises for rent in the area of the Zoo. The space is 55 m2 and is well invested. The area where the property is located is one of the most favorite areas of Tirana. The environment can be used for business diversity. For more information or a visit to the property contact C.0684073990 or [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .JPG [UID] => 04f43ae4-3a32-38b7-f6af-9f498041d2d7 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )