Properties

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => 1 [Name] => [SQ-AL]Ambjent Biznesi për Qira pranë Hotel Hilton [/SQ-AL] [Views] => 114 [Exclusive] => [Reference] => 1137 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713843 [NettArea] => 1250.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet ambjent biznesi me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta. Me siperfaqe 12.5 m2 kati zero. Disponon një tualet si dhe fasadë xhami. Në gjendje shumë të mirë dhe I përshtatshëm për cdo lloj biznesi. Cmimi: 200 euro pa taksa.Për një vizitë në Pronë na kontaktoni në 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 200.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 7e511516-bdbe-85a4-6c0b-6ca632feccc5 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 141.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 5 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent biznesi per Qera, Rruga Bardhyl. [/SQ-AL] [Views] => 119 [Exclusive] => [Reference] => 1100 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713806 [NettArea] => 141.00000000 [Description] => [SQ-AL]Ambjenti është 141 m2 i ndarë në disa ambjente për zyra. Ambjenti disponon gjithashtu vetratë xhami, ballkone si dhe një tualet. Ambjenti është buze rrugës kryesore me mundësi shumë të mirë për të reklamuar biznesin tuaj, disponon një vend parkimi,ashensor,gjenerator si dhe një bar kafe në godinë.Për më shumë informacion dhe për të vizituar kete pronë, mos hezitoni te na kontaktoni në 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 0f9ed8d9-03c7-f8cf-71ec-caa956e7d685 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 10 EURO ) [2] => Array ( [GrossArea] => 95.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjente biznesi ne Qender te Tiranes [/SQ-AL] [Views] => 113 [Exclusive] => [Reference] => 1077 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713782 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira ambjente biznesi ne Qender te Tiranes, ambjenti ka tre ndarje me nje siperfaqe totale 95m2.Vendodhja eshte ne mbrapa Muzeut Kombetare te Piazza me pamje nga rruga kryesore, mund te jete ne funksione si Klinike, Agjensi,zure Avokatie Noter etj.ambjenti ka dhe nje hapsire para qe mund te shfrytzohet shume mir gjithashtu nga dy anet ka dere dhe nga mbrapa objektit dhe nga para me nje fasade xhami ka nje tualete.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Qender [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => fc954013-4630-9704-3c10-4dfa3926d6ba [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 32.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me QIRA ambjente biznesi.[/SQ-AL] [Views] => 307 [Exclusive] => [Reference] => 1069 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713774 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet dyqan me qera i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh. Dyqani eshte i mire investuar me te gjitha kushtet bashkekohore . Vendodhja eshte ne rrugen kryesore ne fillim te Rruges te Durresit shume prane Kafe Florës.Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni:0684073987-- 0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Qender [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => cf7d63d9-d1ea-47c2-e6ad-5cb62f965e02 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 487.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira ambjente komercial te Parlamenti[/SQ-AL] [Views] => 178 [Exclusive] => [Reference] => 1045 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713750 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent Komerciale per Qira perballe Parlamentit Ndodhet ne te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 487 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur , dhe me disa nen ndarje dhe me dy tualete. Amjenti ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, agjenci turistike, zyre konsulence, noteri etj. Zona eshte shume e zhvilluar me kompani te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre, lokale, restorante, shopping center etj..Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Qender [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 4000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 9e90f486-a95c-66b0-bbc5-f10163e15e0c [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 200.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent Komercial për Qera,Rruga e Elbasanit [/SQ-AL] [Views] => 498 [Exclusive] => [Reference] => 1016 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713722 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent Komerciale per Qera ne Rrugen E Elbasanit. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe disponon Anshesor privat . Ka nje siperfaqe prej 200 m2 e organizuar si Open Space. Ambjenti ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Ka te instaluar ngrohje dhe ftohje qendrore. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi.Zona eshte shume e zhvilluar me kompani te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre, lokale, restorante, shopping center etj.Ne cmim perfshihen taksat dhe administrimi. Per me shume info. na kontaktoni 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 820.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 7f79d558-0190-7afc-80bc-d33e5df9df1f [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 114.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent Komercial me Qira te ish Parku Autobusave ![/SQ-AL] [Views] => 214 [Exclusive] => [Reference] => 1009 [RealestateStatusIDName] => Rented [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713714 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent Komercial me qira ne rrugen Sali Butka ne zonen e ish Parkut te Autobusave.Ambjenti me nje siperfaqe prej 114 m2, eshte open space dhe disponon 2 tualete.Ambjenti ka sherbyer si paleste private eshte shume i pershtatshem per palester,call center,laborator etj por dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808763 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 4cf3d6c2-a768-9738-6cd5-127dea0913fd [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 60.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Dyqan te Zogu Zi[/SQ-AL] [Views] => 282 [Exclusive] => [Reference] => 1008 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713713 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet dyqan tek Zogu i Zi. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rrugen kryesore super i investuar, kondicionere dhe fasat xhami 7.5m . Ambienti mund te funksionoje si dyqan rrobash,ambjente zyrash etj. Ka nje vendodhje perfekte ne rrugen kryesore te rreth rrotullimi Zogut Zi. Eshte ne nje zone shume te mire te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Zogu I Zi [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 1 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => f0fc9dfb-4f5b-54e7-2d5e-70e7f4df0445 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 60.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira Dyqan te Zogu Zi [/SQ-AL] [Views] => 246 [Exclusive] => [Reference] => 1007 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713712 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira dyqan te Zogu i Zi,ambjenti ndahet ne dy kate , ne katin 0 eshte hapsire 60m2 dhe ne katin 1 60m2,ambjentet lidhen me shkalle te brendeshme . Ambjenti mund te funksionoje si dyqan rrobash,ambjente zyrash etj,ka nje vendodhje perfekte ne rrugen kryesore te rreth rrotullimi Zogut Zi.Eshte ne nje zone shume te mir te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Zogu I Zi [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => ed169f0b-e4de-a02d-9f87-c317f4bac487 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )