Properties

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Apartament for Sale ne Bllok[/SQ-AL] [Views] => 176 [Exclusive] => [Reference] => 1146 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713852 [NettArea] => 135.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Ambjenti me nje siperfaqe 135m2 eshte i mire investuar dhe ofron mundesi organizimi. Aktualisht sherben si zyre. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni : C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 424a6416-9a7f-15ab-09bd-f759cf3ce192 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 2000 ) [1] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => 0 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Zyre per Qera prane Restorant Umami[/SQ-AL] [Views] => 55 [Exclusive] => [Reference] => 1145 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713851 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Zyre per Qera prane Restorant Umami .Ambjenti ka nje siperfaqe prej 106 m2, me tre ambjente, dy tualete dhe 60 m2 verande. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 9374a938-1920-d9ed-f9de-80188e27ff1c [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 721.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 7 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me Qera Ambient Komercial[/SQ-AL] [Views] => 56 [Exclusive] => [Reference] => 1132 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713838 [NettArea] => 721.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qera Ambient tek Rruga Bardhyl. Ambienti ndodhet Buze rruge dhe eshte i ndare ne 5 Kate me siperfaqe 721m2. 4 katet e siperme jane nga 141m2 kurse kati i pare eshte 157m2,secili kat ka tualete dhe eshte i ndare ne ambiente per Zyra, Klinike etj. Godina disponon Gjenerator,Ashensor dhe vend Parkimi. Nje mundesi shume e mire investimi. Per nje vizite ne Prone na kontaktoni ne. 0684073990 ose 0694828262[/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 5407.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 45c0598b-6e17-91be-ef18-66f652322e8c [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 7.5 ) [3] => Array ( [GrossArea] => 98.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambient per Zyra me Qera prane Sheshit Willson[/SQ-AL] [Views] => 69 [Exclusive] => [Reference] => 1121 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713830 [NettArea] => 98.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qera Ambient Komercial prane Sheshit Willson me siperfaqe prej 98 m2 Disponon 1 Tualet, Kuzhine,Ashensor si dhe Fasade Xhami. Ambienti ndodhet ne katin e 9 te.[/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Sheshi Willson [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 980.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 6971acf5-359b-641b-1de1-b4856af54e94 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 10 ) [4] => Array ( [GrossArea] => 37.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ambjente zyre ne Bllok[/SQ-AL] [Views] => 72 [Exclusive] => [Reference] => 1123 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713828 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet ambjente zyre ne Bllok prane Presidences .Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje godine shume te mire hapsira e zyres eshte 37m2.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Qytetit i gjith ambjenti perreth eshte vetem me ambjente zyrash .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 32391e0c-b743-7250-9ad5-a69126eb3541 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Zyre me Qera tek Torre Drini [/SQ-AL] [Views] => 84 [Exclusive] => [Reference] => 1120 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713826 [NettArea] => 130.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent për Zyra. Ambjenti me një sipërfaqe prej 130m2 ne Qender te Tiranes. Çmimi eshte 1300 euro në muaj bruto. Godina ku ndodhet zyra disponon sistem sigurie 24 orë me kamera, sistem kondicionimi, ndricim , grila etj. Për më shumë informacion, ju ftojmë ta vizitoni nga afër ambientin duke kontaktuar paraprakisht në numrin e telefonit 0684073987 0684073990 ose email :[email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1300.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => e0c20daa-98a4-b6d8-e0f6-73a2151c74b8 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Zyre per Qera, në Bllok [/SQ-AL] [Views] => 61 [Exclusive] => [Reference] => 1119 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713825 [NettArea] => 132.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent për Zyra. Ambjenti me një sipërfaqe prej 132m2 praneFakultetit Juridik. Çmimi eshte 1300 euro në muaj i diskutueshem. Godina ku ndodhet zyra disponon sistem sigurie 24 orë me kamera, sistem kondicionimi, ndricim , grila etj. Për më shumë informacion, ju ftojmë ta vizitoni nga afër ambientin duke kontaktuar paraprakisht në numrin e telefonit 0684073987 0684073990 ose email :[email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1300.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 58859409-f3ff-2062-958b-583010dc7150 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Zyre me Qera,Alpas Center, prane Hotel Hiton Garden Inn[/SQ-AL] [Views] => 35 [Exclusive] => [Reference] => 1116 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713822 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Zyre me Qira prane Hotel Hilton.Ambjenti disponon nje siperfaqe prej 187,16m2 dhe ndodhet ne katin e 2te ne Alpas Business Center. Ambjenti echte i mire investuar dhe ofron mundesi organizimi. Jepet me qera me cmimin 8euro/m2.Alpas eshte nje Qender biznesi me kushte te larta sigurie dhe administrim perfekt.Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni : C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => ccfca2de-a604-207d-1596-36b6ba515ef5 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 8 ) [8] => Array ( [GrossArea] => 200.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent komercial per zyra[/SQ-AL] [Views] => 56 [Exclusive] => [Reference] => 1113 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713819 [NettArea] => 200.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera Ambjent komercial 200m2 tek Rruga e Dibres. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me pamje nga rruga kryesore, disponon nje tualet nje ballkon dhe mund te pershtatet per zyra, call center, klininike etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrat e telefonit. 0684073990 ose 0694828262.[/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Selvia [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1350.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => e5e7c983-c9dc-c0e8-f07b-ee3c382c3b16 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 6.75 ) )