Properties

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 300.00000000 [LandArea] => 400.00000000 [Bathrooms] => 5 [Rooms] => 6 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile per shitje ne afersi te TEG ! [/SQ-AL] [Views] => 80 [Exclusive] => [Reference] => 1233 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713938 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Vile per shitje ne afersi te TEG ! Vila ka nje siperfaqe prej 400 m2 , eshte e organzuar ne tre kate ku secili kat ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe 100 m2 siperfaqe kopshti . Rezidenca ofron standarte te larta per nje jetese te mire . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642[/SQ-AL] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 650000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => a9e60a89-b751-c461-a250-993323289386 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 300.00000000 [LandArea] => 100.00000000 [Bathrooms] => 3 [Rooms] => 5 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile me qera ne afersi te TEG ![/SQ-AL] [Views] => 132 [Exclusive] => [Reference] => 1232 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713937 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila eshte pjese e nje rezidence ne afersi te TEG ! Vila organizohet ne tre kate dhe 100 m2 kopesht . Kati i pare eshte open space ku ndodhet kendi i gatimit dhe soxhorno . Vila eshte e mobiluar me nje furniture cilesore te markave me prestigjoze ne treg . Rezidenca ofron standarte te larta bashkekohore. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642[/SQ-AL] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 3000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => c03ac65a-a672-8ca4-3ef7-1fd48b928c19 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet Vile Me Qira [/SQ-AL] [Views] => 163 [Exclusive] => [Reference] => 1231 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713936 [NettArea] => 140.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet vile me qera ne rrugen e elbasanit mbrapa Xibrakut . Vila eshte 3 kateshe por mund te jepet e ndare ne kate . Qiraja per 1 kat eshte 450€ , ndersa per 3 katet+1kat nen toke (e gjithe vila 700m2 ) qiraja eshte 2000€. Cdo kat i viles eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , dhe ballkon. Vila ka gjithashtu nje oborr te madh dhe 1 kat nentoke i pershtatshem per garazh dhe depo . Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete me ajer te paster dhe e aksesueshme. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 450.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .JPG [UID] => a6a0ebae-c10a-8cc5-6bc2-b67c69bceafb [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 667.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile Ne Shitje Te Liqeni [/SQ-AL] [Views] => 243 [Exclusive] => [Reference] => 1202 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713907 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet vile ne Tirane tek Liqeni. Vila eshte 670 m2 ndertim+ 500m2 toke . Vila ka pamje 360grade. Eshte e organizuar ne 5 kate , ku secili kat i organizuar per funksione te ndryshme . Gjithashtu vila disponon brenda saj edhe nje palester . Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 1250000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 47450312-905c-8c36-010d-3ab35629b7ac [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 580.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 5 [Rooms] => 6 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shite Vile ne TEG. [/SQ-AL] [Views] => 223 [Exclusive] => [Reference] => 1189 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713895 [NettArea] => 396.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet super Vile 3 kateshe ne TEG . Siperfaqe totale 580m2. Vila ka 6 dhoma , 1 dhome garderobe dhe 5 tualete . Eshte e paisur me pishine dhe shitet gjysem e mobiluar . Zona elitare e cila ofron siguri maksimale 24 ore . Zone shume atraktive dhe e qete per nje jete komode . Mundesi shume e mire investimi.[/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 800000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 21fb4e35-d1db-476f-047d-25205e0e547e [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1400 ) [5] => Array ( [GrossArea] => 162.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Vile ne Green Coast[/SQ-AL] [Views] => 179 [Exclusive] => [Reference] => 1187 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713893 [NettArea] => 162.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet vile ne Grren Coast. Grean Coast eshte nje resort unik, i pari i ketij lloji ne Shqiperi. Dizajni modern ka bere qe vilat te pershtaten ne menyre perfekte me bukurite e fshatit Dhermi. Ky resort i mire-organizuar ofron privatesi te larte per te gjithe rezidentet, me sistem sigurie dhe kamera 24/7. [/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Vlorë [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 291600.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 2272d69f-afad-c54e-863b-3c035a3f878f [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1800 ) [6] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => 300.00000000 [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile ne shitje , Durres, Gjuricaj [/SQ-AL] [Views] => 268 [Exclusive] => [Reference] => 1180 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713885 [NettArea] => 321.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet vile ne Gjuricaj, afer Durresit. Vila eshte e organizuar ne 3 kate, 107 m2 secili. Cdo kat ofron hapësira të bollshme.Vila eshte e pajisur me pishine unike . Fasada me vetrata të larta bën të mundur ndriçimin natyral në të gjithë ambientet e vilës si dhe pamje panoramike të hapësirave përreth, në çdo moment kudo të ndodheni. Vendbanim unik, elegant,dhe superior në cdo aspekt.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073990 ose E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 700000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .PNG [UID] => cebce3ab-89b0-6044-ee9f-c39e585e723f [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => 805.00000000 [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile ne shitje , Akacia Hills [/SQ-AL] [Views] => 294 [Exclusive] => [Reference] => 1172 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713877 [NettArea] => 530.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet vile ne Akacia Hills prane TEG. Vila eshte e organizuar ne 4 kate, 1 garazh, 1 oborr te madh dhe 1 pishine . Vila ndodhet në vijën e parë të ndërtimit. Cdo kat ofron hapësira të bollshme. Fasada me vetrata të larta bën të mundur ndriçimin natyral në të gjithë ambientet e vilës si dhe pamje panoramike të hapësirave përreth, në çdo moment kudo të ndodheni. Vendbanim unik, elegant,dhe superior në cdo aspekt.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073990 ose E. [email protected] [/SQ-AL] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 850000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => b55d2b6b-52ff-47ce-d740-757b8d741be0 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => 220.00000000 [Bathrooms] => 6 [Rooms] => 9 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira Vile me 3 kate ne rrugen e Elbasanit [/SQ-AL] [Views] => 174 [Exclusive] => [Reference] => 1135 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713840 [NettArea] => 525.00000000 [Description] => [SQ-AL]Vile 3-kateshe me qira prane rruges Elbasanit ne Tirane Ka nje siperfaqe totale prej 525 m2 dhe siperfaqe ne oborr 220 m2 te ndare ne tre kate.Shtepia organizohet ne 11 ambiente perkatesisht 9 dhoma dhe 3 holle pritje, 6 banjo dhe shkallet nga brenda.Vila eshte e rimodeluar dhe rikonstruktuar kohet e fundit.Mund te sherbeje si ambient banimi ashtu edhe biznesite gjitha ambjentet jan me kondicionere .Oborri eshte I mbjelle me peme dhe lule Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete.Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, si dhe shume prane qendres se qytetit dhe institucionet shtetrore . Mundesi parkimi ne oborr 2 poste parkimi ne Garazh dhe 2 vende parkimi ne oborrin e viles. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 2000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 0e139b56-6ede-661e-7af4-9c7508260fb9 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )
For sale 650,000€
 • 1233
 • 300.00 m2
 • 6
 • 5
To rent 3,000€
 • 1232
 • 300.00 m2
 • 5
 • 3
To rent 450€
 • 1231
 • 140.00 m2
 • 0
 • 0
For sale 1,250,000€
 • 1202
 • 667.00 m2
 • 0
 • 0
For sale 800,000€
 • 1189
 • 396.00 m2
 • 6
 • 5
For sale 291,600€
 • 1187
 • 162.00 m2
 • 0
 • 0
For sale 700,000€
 • 1180
 • 321.00 m2
 • 0
 • 0
For sale 850,000€
 • 1172
 • 530.00 m2
 • 0
 • 0