Vile ne shitje prane Kodres se Diellit. Rruga Hasan Vogli, Tirana

Per Shitje 320,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1885
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 320,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Vile ne shitje prane Kodres se Diellit. Vila ka nje siperfaqe totale 200m2 ku eshte ne ndare ne katin 0=75.8m2 kati1=75.8 dhe nje siperqafe oborri 53.9m2. Eshte e organizuar ne dy kate ku ne katin e zero ndodhet holli i ndenjes se bashku me kuzhinen dhe nje tualet , ne katin e pare ndodhen tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Cilsia e punimeve eshte nga me te lartat ne kete objekt pasi pervec kubatures se rregullt aty eshte perdorur sistem kapot per izolimin e ambientit dhe gjithashtu ndarjet e ambienteve me lesh guri.Gjithashtu Vila diponon edhe 2 poste parkimi. Vila ofron nje pamjte te lire te qytetit te Tiranes dhe ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara per banim. Vila disponon dhe dy poste parkimi.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin: 0684073990 ose ne email [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain