Zyre me qera 405 m2 prane Kompleksit Kontakt. rruga Ndre Mjeda, Tirana

Shitur 2,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA1939
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 405 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera prane Kompleksit Kontakt. Ambienti ka siperfaqe 405 dhe eshte i organizuar si open space. Zyra ndodhet ne katin e shtate me dy ashensor ne funksion te zyres. Ambienti eshte totalisht i investuar me sistem ngrohje - ftohje nga tavani , ndricim led dhe e gjitha me fasade xhami. Ambienti ka orientim veri,jug,lindje. Zyra disponon dy tualete .Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e celularit +355684073990 ose ne email [email protected]

Vendodhja e prones