Ambient komercial per qera ne zonen e Kamzes. , Kamëz

Per Qira 850 €

Karakteristikat

  • ID: REA1997
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 300 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 850 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient komercial per qera ne zonen e Kamzes. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 110 m2 dhe 300 m2 siperfaqe jashte e cila mund te zeje deri ne 12 makina. Ambienti eshte i pozicionuar buze rruge dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me teper informacion kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected].

Vendodhja e prones