Ambjent Komercial per shitje ne Laprake ! , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA2004
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 800 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent komercial per shitje ne Laprake ! Ambjenti ka siperfaqe 1000 m2 , eshte i organizuar ne dy kate , kati 0 dhe kati -1 , kati 0 ka siperfaqe 160 m2 , kati -1 ka siperfaqe 850 m2 . Ambjenti eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore ne nje zone e cila ka qarkuliim te larte . Aktualisht ambjenti eshte i dhene me qera me nje kontrate ne vleren 7000 euro per nje afat 10 vjecar . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503643

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme