Shitet apartamente 1+1 ne Myslym Shyri rruga Nikolla LENA, Tirana

Per Shitje 2,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2009
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 88 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1, ne Myslym Shyri. Objekti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me nje zhvillim te qendrueshem ekonomik ku afersia jo vetem me Qendren dhe Unazen e qytetit por edhe me njesite e tjera sherbimeve dhe faciliteteve I rrit vleren ketij ndertimi. Apartamenti organizohet ne :sallon ndenjeje- dhome gjumi- tualet-ballkon, Kati I 4 i nje pallati ne perfundim. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme