Toke ne shitje prane Tirana Business Park rruga e Airoportit, VORË

Per Shitje 130 €

Karakteristikat

  • ID: REA2010
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 3000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 130 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toke ne shitje prane Tirana Business Park. Toka ka siperfaqe 3000 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes . Toka disponon dokumentacion te rregullt ligjor . Investimi ne kete zone eshte atraktiv pasi zona kohet e fundit ka marre teper zhvillim ,, Toka ndodhet ne rrugen kryesore e aksesushem dhe shume e mir per ndertimin e shume llojeve te Biznesit Hotele,ndertesa komerciale etj Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme