Toke ne shitje prane Airoportit Rinas Rinas, VORË

Per Shitje 55 €

Karakteristikat

  • ID: REA2011
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 4000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 55 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toke ne shitje prane Tirana Business Park. Toka ka siperfaqe 4000 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes . Toka disponon dokumentacion te rregullt ligjor . Investimi ne kete zone eshte atraktiv pasi zona kohet e fundit ka marre teper zhvillim. Toka ndodhet shume prane Airoportit Rinas e aksesueshme dhe shume e mire per ndertimin e shume llojeve te Biznesit si hotele, ndertesa komerciale etj... Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones