Apartament ne shitje te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Shitje 140,400 €

Karakteristikat

 • ID: REA2016
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 108 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 140,400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhoamt e gjumit nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i pozicionuar ne rruge kryesore . Orientimi i Apartamentit eshte Lindje-Perendim ! Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme