Shitet Apartamente 2+1 ne Unazen e Re Astir Unaza e Re, Tirana

Per Shitje 108,960 €

Karakteristikat

  • ID: REA2033
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 109 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 108,960 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartamente 2+1 ne Unazen e Re,apartamenti organizohet ne nje ambjente pritje sebashku me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti eshte pjese e nje godine me cilsi te larte ne ndertim,ndodhet shume prane Unazes se Re me mundesi shume te mira zone me akses dhe cdo sherbime prane.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte me siperfaqe 108.96m2.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme