Apartament per Shitje 2+1+garazhd ne Yzberisht. Rruga Besim Alla Yzberisht Tirane, Tirana

Shitur 790 €

Karakteristikat

 • ID: REA2037
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 113 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 790 €
 • Cmimi/m2: 790€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament per Shitje 2+1+garazhd ne Yzberisht. Apartamenti pozicionohet ne rrugen Besim Alla buze rruges Kryesore . Apartamenti ka siperfaqe neto 98.6m2 dhe siperfaqe bruto 113m2. Organizohet ne sallon ndenjeje, Guzhina , 2 dhoma gjumi- 2 tualete ,1ballkon. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati i cili eshte me ashensor dhe ka nje cilsi ndertimi te larte. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Me apartamentin jepet edhe nje garazh indivividual brenda ketij cmimi ne katin -1. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme