Aprtamente 1+1 me Qira Liqeni Thate Liqeni i Thate, Tirana

Dhene me qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2039
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira apartamente 1+1 ,ne zone midis Liqenit te Thate dhe Liqenit Artificial, apartamenti eshte pjese e nje kompleksi shume te bukur,mbjetet branda kompleksit e bejne jeten me te qete per banoret e tij cdo sherbim i mir menduar me detaje,apartamenti ka nje siperfaqe 70m2 organizohet ne nje sallon pritje sebashku me kuzhine,dhe dhomen e gjumit,tualet gjithashti ka nje ballkon te kendshem me pamje nga kompleksi.Apartamenti eshte i super arreduar me shume detaje dhe me shume finese jepet me qira per here te pare sistemi i kondicionimit nga me te miret .Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme