Apartament me qera ne Qender ! , Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

 • ID: REA2040
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 125 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne Qender ! Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Apartamenti eshte i organzuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas nepermjet hollit kalohet te dy dhomat e gjumit nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar .Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture teper cilesore e cila e ben Apartamentin teper komod . Rezidenca ka siguri 24h . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme