Shitet apartamente 3+1 Komuna Parisit rruga Medar Shtylla, Tirana

Per Shitje 239,360 €

Karakteristikat

  • ID: REA2041
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 140.8 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 239,360 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 Komuna Parisit,apartameti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete,nje depo dhe nje Ballkon shume te bukur.Apartamenti ka nje siperfaqe totale me 140.8m2 ndodhet ne katin e 4 te banimit,kompleksi eshte ne ndertim dhe po punohet me teper cilsi dhe ka nje vendodhje perfekte ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me mundesi shume te mira zone me akses dhe cdo sherbime prane.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme