Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA2043
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 79 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve bashkekohore ,ofron te gjitha facilitete . Apartamenti jepet me qera bosh i pamobiluar Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642.

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme