Aparatment me qera te Rruga e Kavajes ! , Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

 • ID: REA2048
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera re Rruga e Kavajes ! Apartamneti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture e cila e ben teper te rehatshem . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me standarte te larta bashkekohore ! Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe kostot e administrimit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme