Shitet 5500 Toke ne Vaqar per ndertim Magazine Vaqarr prane Keshtiella Konti, Tirana

Per Shitje 85 €

Karakteristikat

  • ID: REA2067
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 5500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 85 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toke ne shitje prane Tirana Business Park. Toka ka siperfaqe 5500 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes . Toka disponon dokumentacion te rregullt ligjor . Investimi ne kete zone eshte atraktiv pasi zona kohet e fundit ka marre teper zhvillim. Toka ndodhet shume prane Bizneseve ne zhillim e aksesueshme dhe shume e mire per ndertimin e shume llojeve te Biznesit si hotele, ndertesa komerciale etj... Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones