Ambjent Komercial ne shitje prane Farmacise 10 te Rruga e Dibres ! , Tirana

Per Shitje 3,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2073
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 457 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 3,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent Komercial ne shitje prane Farmacise 10 te Rruga e Dibres ! Ambjenti ka siperfaqe 457 m2 , eshte kati 10-te i nje prej komplekseve me te mira i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Ambjenti eshte i pozicionuar ne brendesi te komplesit . Per kete Ambjent eshte lidhur kontrate qeraja 10-vjecare me vlere 6000 euro ne muaj . Ambjenti eshte mundesi shume e mire investimi ne pasuri te paluajtshme per shkak te pozicionit qe ka si dhe te kethimit te investimit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme