Shitet apartamente 1+1 pranë qendres se Tiranes ne rrugen Mine Peza ! , Tirana

Per Shitje 1,860 €

Karakteristikat

 • ID: REA2078
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 80 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,860 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 pranë qendres se Tiranes ne rrugen Mine Peza !
Apartamenti ka vendodhje në Rrugen Mine Peza ngjitur me qendren e tiranes. Përbëhet nga nje dhome gjumi, një tualet, dy ballkone dhe një ambient pritje së bashku me kuzhinën. Dhomat dhe banja kane lartesi 3.8 m i cila mund te shfrytezohet per ta bere apartamentin Dubleks. Apartamenti ndodhet në katin e 3 në një pallat shumë të mire i cili eshte ne faze perfundimtare ka diellzim shumë të mirë pasi pozicioni i apartamentit është Jug-Perendim dhe pamjen e ka perfekte.
Kontakt 0697848958

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 195,000 €
 • 104 m2
 • 2
 • 1
Per Shitje $ 230,000 €
 • 122 m2
 • 2
 • 2