Shitet Apartamente 2+1 Stacioni Trenit Stacioni Trenit, Tirana

Per Shitje 140,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2079
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 104.80 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 140,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartamente 2+1 te Stacioni Trenit, apartamenti perbehet nga nje mbjent ndenje dhe kuzhine sebashku dy dhoma gjumi, dhe dy tualete ,apartamenti gjithashtu ka dhe nje ballkon te madhe qe mundesin ndricim natyral te tij gjate dites,apartamenti ndodhet ne katin 2 nje mundesi shume e mir per banim ne nje zone qe mundeson prane bulevrdin e ri dhe bulevardin Zogu I Pare,zone shume e aksesushme per te gjitha sherbimet qe mund te kerkohen. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ---- 0684073987 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones