Jepet zyre me qira, Hilton Garden In. , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2084
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 97 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira zyrë me sipërfaqe 97 m² tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana, Bulevardi Gjergj Fishta. Zyra ndodhet në katin e 5-të të objektit, totalisht e pëfunduar dhe e mobiluar.
Gjithçka në nivelin maksimal të cilësisë. Ambienti ka nje pozicion te favorshem dhe nje diellezim natyral shume te mire. Ka sistem kondicionimi bashkohor.
Për më shumë informacione na kontaktoni 068473990