Jepet me qira apartament 2+1, Sunrise Residence. , Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2091
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 ne Sunrise Residence.
Apartamenti eshte i ndare ne dy dhoma gjui, nje sallon dhe kuzhine.
Eshte i mobiluar me mobilie shume cilesore dhe moderene, i dizenjuar me arkitekt per te shfrytezuar te gjitha ambientet.
Rezidenca ku ndodhet eshte nder me te mirat dhe te sigurtat, larg zhurmes dhe qytetit, per nje qetesi maksimale.
Per me teper informacion na kontaktoni ne :0684073990