Shitet garazh tek Komuna e Parisit. , Tirana

Per Shitje 15,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2094
  • Lloji i Prones: Garage
  • Sipërfaqja:: 25 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 15,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Siperfaqe 25 m2. Ndertim i ri . Me qepen dhe drita .
Gjendet ne rrugen perballe Tirana Bank.
Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni:0684073990 ose [email protected]