Apartament me qera ne Kombinat ! , Tirana

Per Qira 320 €

Karakteristikat

 • ID: REA2095
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 65 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 320 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne Kombinat ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni .Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura cilesore te cilat e bejne teper komod . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police