Apartament per shitje ne Laprake ! , Tirana

Per Shitje 240,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2103
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 208 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 240,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament per shitje ne Laprake ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas nepermjet korridorit kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore . Pallati eshte nje nder ndertimet me te mira i ndertuar me standarte te larta bashkekohore . Apartamenti eshte kati i shtate . Apartamenti ka orientim Jug-Lindje . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693603642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme