JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA , Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2132
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 210 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Jepet ambient komercial me qira ne Rrugen Ferit Stermasi, mbrapa 15 katshit.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion 3 tualete dhe 1 dhome.
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]