JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QERA , Tirana

Per Qira 2,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2133
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 200 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet ambient komercial me qira ne rrugen Nikolla Lena , Bulevard Gjergj Fishta.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion1tualete, 1 dhome dhe 1 kuzhine bashke me korridor lidhez.
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]