Shitet apartament 1+1 , Tirana

Per Shitje 80,281 €

Karakteristikat

  • ID: REA2150
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 69.81 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 80,281 €
  • Cmimi/m2: 1150€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1, fusha e Aviacionit.
Apartamenti eshte ne nje kompleks te ri, ne ndertim.
Organizohet ne 1 dhome ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti organizohet ne nje siperfaqe te bollshme. Nga ku dalja ne ballkon e ben sallonin me te kendshem.
Ndertimi eshte shume cilesor.
Gjendet ne katin e 8, me ashensor.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990 ose mund te na kontaktoni ne [email protected]

Prona të ngjashme