Apartament me qera ne Afersi te Natyres se Qete ! , Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

 • ID: REA2157
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 100 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Natyres se Qete ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me projekt arkitektoniki . Eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron standarte te larta jetese. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktooni ne C:0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Public Library
 • View to Mountain