SHITET APARTAMENT 2+1,RRUGA 5 MAJI Rruga 5 Maji, Tirana

Per Shitje 1,180 €

Karakteristikat

  • ID: REA2169
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 104 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 1,180 €
  • Cmimi/m2: 1180€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament në shitje 2+1, në katin e 5-të të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode, e cila ndodhet vetëm 1.6 km nga qendra e Tiranës.
Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 104.12 m2, dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
2 dhoma gjumi
2 tualete,
gardërobë,
dhe ballkon me akses nga dhoma e ndenjes.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme