SHITET APARTAMENT 2+1+2, ISH FUSHA E AVIACIONIT , Tirana

Per Shitje 142,285 €

Karakteristikat

  • ID: REA2172
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 109.45 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 142,285 €
  • Cmimi/m2: 1300€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament në shitje 2+1, në katin e 5-të të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 109.45 m2, dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe ballkon me akses nga dhoma e ndenjes.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme