SHITET AMBIENT KOMERCIAL, ISH-UET Rruga Sali Butka, Tirana

Per Shitje 200,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2197
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 75 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 200,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial me një sipërfaqe totale prej 75m2 Neto, i cili ndodhet në katin e 1-rë, buzë rruge me hyrje të veçantë nga pjesa pjesa tjetër e pallatit.

Ambienti mund të përshtatet për tipologji të ndryshme biznesi si klinika private, zyra, laboratore etj., pasi është e lartë 4.5 m2 dhe ka 50 m2 fasadë xhami.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School