Jepet Ambjente me qira 200m2 te Sheshi Avni Rustemi per Zyre Prane ATSH tek Sheshi Avni Rustemi, Tirana

Dhene me qira 900 €

Karakteristikat

  • ID: REA2200
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 200 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 900 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambjent me siperfaqe 200m2 prane sheshit Avini Rustemi,ambjenti eshte i organizuar ne 4 ambjente pune 1 ambjente gatimi Kuzhine dhe 2 tualete,gjithashtu ka dhe 2 ballkone,ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje ndertese private qe ka sherbyer dhe me pare per zyre,me sistem kondicionimi cdo ambjente,prona ma mundesi parkimi per 2 ose 4 poste parkimi me pagese ekstra,ndodhet ne nje nga zonet me me akses ne Tirane te gjitha institucionet e rendesis se larte prane ndodhen me sistem sigurie objekti..Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: Telefon : 0684073990 dhe Email : [email protected]

Vendodhja e prones