SHITET APARTAMENT 1+1, TEK "5 MAJI" , Tirana

Per Shitje 78,473 €

Karakteristikat

  • ID: REA2210
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 78,473 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta, përballë qendrës Concord dhe ka nje siperfaqe totale prej 75.42 m2.

Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Prona të ngjashme