Apartament 1+1 me qira ne Myslym Shyr! , Tirana

Dhene me qira 800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2213
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 90 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i investuar me firnitura te cilesise premium te cilat e bejne te jete teper komod . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i cili eshte i ndertuar sipas standarteve te larta bashhkekohore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990