SHITET AMBIENT KOMERCIAL, PRANË KOMPLEKSIT DELIJORGJI Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Shitje 4,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2225
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 4,600 €
  • Cmimi/m2: 4600€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti komercial ndodhet në katin 0 buzë rruge, pranë kompleksit Delijorgji dhe organizohet në një sipërfaqe prej 110m2.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh dhe përbën një mundësi të mirë investimi pasi ka vizibilitet të lartë nga rruga kryesore si dhe ndodhet në një zonë shumë të mirë.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]