SHITET APARTAMENT 2+1, PRANË BULEVARDIT TË RI Bulevardi i Ri "Rruga Siri Kodra", Tirana

Per Shitje 121,596 €

Karakteristikat

  • ID: REA2229
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 101 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 121,596 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane bulevardit te ri, apartamentI eshte pjese e nje kompleksi qe po ndertohet me cilesi dhe nje kualitet i larte. Duke qene se eshte afer bulevardit te ri ofron mundesi te aksesosh pjesen tjeter te qytetit, pasi ndodhet ne nje nga zonat qe po merr zhvillim te larte ne fushen e ndertimit dhe infrastuktures, si dhe se shpejti do te ofrohen te gjitha sherbimet dyqane markete spitale shkolla.
Apartamenti ka nje siperfaqe 101m2 e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ambient pritje se bashku me kuzhinen dhe ballkonin.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaaktoni ne C:0684073990