Ambjent me Qira 500m2 te rruga "Jordan Misja" rruga "Jordan Misja", Tirana

Per Qira 5,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2230
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 5,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 5

Përshkrim

Jepet me qira ambIent 500m2 te rruga "Jordan Misja". Ambjenti ndahet ne 2 kate:

-Ne katin 0 ndodhen 5 ambjente te ndara dhe 1 ambient open space gjithashtu dhe 3 tualete. Ambienti ka cdo gje funksionale me kondicionim dhe kamera e ndricim. Ne kete kat perfshihet dhe nje oborr pas godines ne sherbim te ambjentit.
-Ne katin 1 ndodhen 6 ambjente ndarje dhe 1 ambient open space. Te gjitha ambjentet kane ndricim natyral, si dhe 3 tualete.

Objekti ndodhet ne rrugen kryesore prane Gjykates se Krimeve te Renda, dhe eshte i pershtatshem per ambjente zyrash, restorante, bar kafe, klinike etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones