Shitet Penthouse 3+1+3 te Kopshti Botanik. Kodra e Diellit, Tirana

Per Shitje 262,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2231
  • Lloji i Prones: Penthouse
  • Sipërfaqja:: 174 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 262,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet Penthouse 3+1+3 prane Kopshti Botanik, i cili organizohet ne:

-1 ambjent pritje se bashku me kuzhinen,
-3 dhoma gjumi,
-3 tualete nje verande shume te bukur me pamje nga kopshti botanik dhe nga Kodra e Diellit,
-orientimi Lindje-Jug-Perendim,
-apartamenti ka diell gjate gjithe dites pasi eshte kati i fundit penthouse,

Penthouse eshte pjese e nje nga komplekseve me te bukura dhe me cilesore ne Tirane, prane unazes se madhe, gje e cila jep akses ne te gjithe pjesen tjeter te qytetit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Tipare te zones

  • View to Mountain

Vendodhja e prones